« Ožujak 2024 »

OIŠ iz Imotskog škola ambasador EU Parlamenta
Autor: Zorica Kujundžić, 23. 12. 2020.

Obrtničko-industrijska škola u Imotskom treću godinu za redom u EPAS programu – European Parliament School

O programu EPAS

Program »Škola ambasador Europskog parlamenta« se provodi u svim državama članicama Europske unije pa tako i u Hrvatskoj od 2016./2017. Europska parlamentarna demokracija, aktivno građanstvo i razumijevanje vlastitih prava i obveza državljana Europske unije niti su vodilje programa koji provodi svaka od uključenih srednjih škola. Pri tom svaka škola odabire kako i na koji način će osmišljavati aktivnosti i provoditi program.

Pod vodstvom tima za provođenje programa, senior ambasadora i profesora škole Zorice Kujundžić, Zrinke Jonjić, Marice Mikulić, Tanje Grizelj-Smoday i Mirjane Vlašić  program se provodi s učenicima, među kojima su najaktivniji nagrađeni od strane tima. S obzirom da se nije moglo organizirati u školi, nagrade su im uručene na prigodno okićenom gradskom trgu poštujući sve mjere predostrožnosti.

Nagrađeni učenici su: Antonio Kujundžić, Aleksandra Silić, Barbara Kjara Bašić (odsutna), Janja Rebić, Emanuela Madunić, Lara Matković, Mihaela Rašić (iz BiH, odsutna).

Objava na linku: https://radioimotski.hr/2020/12/22/obrtnicko-industrijska-skola-u-imotskom-trecu-godinu-za-redom-u-epas-programu-european-parliament-school/

Izvor: Radio Imotski