Stigao poklon od Fonda za zaštitu i energetsku učinkovitost
Autor: Zorica Kujundžić, 25. 11. 2019.

U sklopu EPAS projekta kao škola ambasador EU projekta. obratili smo se Fondu za očuvanje okoliša, u Zagrebu i dobili promotivne materijale pomoću kojih će senior ambasadori u školi educirati učenike u sklopu programa Foruma za slobodu odgoja.

Na nedavno održanoj edukaciji koordinatora programa iz škola ambasadora EU parlamenta na Sljemenu, određeno je da svaka od škola provede edukaciju među učenicima, vezano za Ciljeve održivog razvoja EU komisije pod nazivom Agenda 2030.

Naša škola je dobila zadatak da provede aktivnosti i edukaciju učenika kroz provedbu Cilja održivog razvoja pod nazivom Zdravlje i blagostanje.

Kako bismo što bolje educirali učenike, junior ambasadore i ostale o očuvanju okoliša, upotrijebiti ćemo edukacijske materijale koje smo dobili od Fonda za zaštitu okoliša iz Zagreba.

Vrijedni senior i junior ambasadori Obrtničko-industrijske škole iz Imotskoga nastavljaju sa edukacijom učenika i njihovom osvješćivanju o tome koliko je važno očuvati okoliš i koliko onečišćeni okoliš negativno utječe na zdravlje sveukupne populacije.